Духи купить

Наш інтернет-магазин парфумерії пропонує максимально широкий асортимент парфумерії з доставкою в Мінську, Бресті, Барановичах, Гродно, Гомелі, Могильові, Вітебську та інших містах Білорусі. Ми пропонуемо духи купить.

Замовити парфумерію можна онлайн через сайт, а так-же по телефонам. Ми гарантуємо 100% оригінальності, автентичності товарів які продаємо і цінуємо кожного клієнта!

Якщо якогось аромату в нашому магазині Ви не знайшли — пишіть на почту[email protected] або зв’яжіться з консультантами нашого магазину парфумерії. Ми обов’язково допоможемо Вам знайти потрібний парфум або поставимо Ваше замовлення в лист очікування і повідомимо Вас про надходження.

Також наш магазин надає можливість замовлення вінтажних духів, селективної та нішевої парфумерії не представленою на ринку Білорусі. Ми даємо Вам 100% гарантію повернення або обміну всіх Ваших покупок незалежно від того, з яких причин вони Вам не підійшли. Повернення/обмін можливий протягом 14 днів після здійснення покупки у тому випадку, якщо товар не був у вживанні, збережені його споживчі властивості, товарний вигляд, оригінальна фабрична упаковка, ярлики, а також додані документи, що підтверджують факт покупки на сайті EDP.BY*.

Якщо Ви хочете повернути замовлення повністю або частково, Вам необхідно заповнити анкету та надіслати її нам для ознайомлення на [email protected] Претензія буде розглянута нами протягом 5 робочих днів. Клієнт зі свого боку зобов’язаний добре упакувати повернення, щоб він не постраждав в дорозі до нас, вкласти підписана заява (оригінал), копію чека і паспорта. Повернення коштів здійснюється на ваш банківський рахунок тільки після отримання нами повернення і перевірки його стану. Відшкодування відбувається в сумі, що дорівнює вартості товарів, за винятком транспортних витрат.

Акції, подарунки, бонусні та дисконтні програми — все це чекає Вас в інтернет-магазині парфумерії edp.by.