Где продать монеты

Санкт-Петербург (СПб) нумізматичний інтернет-аукціон монет, банкнот, знаків, нагород та інших предметів колекціонування та антикваріату «АНУМИС».
Тут ви зможете купити або продати монети, старі книги, поштові марки, картини, жетони, нагороди, старовинний фарфор та інші різні предмети колекціонування та антикваріату на самих вигідних умовах!
Наш аукціон — це унікальний шанс для любителів нумізматики збагатити свою колекцію на вигідних умовах. Колекціонування монет — це справжня пристрасть і різновид мистецтва. Аукціон рідкісних монет — це унікальна можливість поповнити свою колекцію цікавими зразками, включаючи старовинні і сучасні монети. Ми розповімо где продать монеты.
Оригінальна система торгів, якої дотримується інтернет-аукціон «ANUMIS» дозволяє учасникам здійснити вигідну угоду. Для того щоб купити монети на аукціоні, необхідно пройти нескладну процедуру реєстрації.
Адміністрація сайту виступає гарантом надійності проведених торгів та збереження персональних даних учасників. Вигідні умови участі в торгах для покупців і тих, хто хоче продати монети на аукціоні, дозволяють нумізматам збагачувати свої колекції, купуючи рідкісні монети світу.