Круизы на пароме Принцесса Анастасия

1 грудня 2016 року компанія ST.PETER LINE спільно з найбільшим італійським поромним оператором Moby S. p.A. представили новий круїзний продукт: «Італійські канікули в Балтійському морі». Компанії підписали угоду про злиття. Ім’я нової компанії MOBYSPL. Ми пропонуемо Круизы на пароме Принцесса Анастасия.

У квітні 2017 року пасажири оновленого порома Princess Anastasia своїми очима зможуть побачити всю чарівність, відчути характер, відкрити безмежні краси Італії. Все це буде можливо завдяки масштабній і якісної реновації порома, яка буде організована на початку наступного року. Вже зараз іменитий італійський шеф-кухар почав розробку нового меню для пасажирів порома Princess Anastasia. Традиційна середземноморська кухня подарує гостям справді вибух нових емоцій і вражень.

Сергій Котенєв, генеральний директор ST.PETER LINE, повідомив, що крім змін загальної концепції круїзного відпочинку на борту порома Princess Anastasia, пасажирів також чекає новий розклад. Тепер, вирушаючи з Санкт-Петербурга щонеділі о 18:00, пором буде заходити в понеділок в Гельсінкі на 1,5 години і в той же день він буде йти в Таллін. Це означає, що для російських туристів фактично другим містом круїзного подорожі стане Таллін. Далі пором відправиться в Стокгольм і вже на третій день він прибуде в Гельсінкі. З четверга по п’ятницю судно буде перебувати в Санкт-Петербурзі і буде доступно в якості готелю для іноземних пасажирів, які прибувають в Північну Столицю на 72 години без візи. І з п’ятниці по неділю пором буде виконувати вже полюбилися пасажирам круїзи коротким маршрутом «Санкт-Петербург – Гельсінкі – Санкт-Петербург».