Ногти гель лак

Будь-якій дівчині, доглядає за своїми руками, досить непросто зберегти доглянутий руки в належному вигляді: вдома вологе прибирання, миття посуду і все — манікюр вже не бездоганний. Наш магазин пропонує вибрати гель-лакове покриття, яке останнім часом стає все більш популярним як у професійному салонному бізнесі, так і у використанні будинку новачками. Ми пропонуемо ногти гель лак.

Гель-лак — це гібрид гелю з лаком звичайним, в якій поєднано все найкраще від обох покриттів:

наноситься на натуральний ніготь, гелеві та акрилові покриття
полимеризуете в ультрафіолетових і гібридних лампах
покриття тримається 2 — 3 тижні
зберігає гладкість і блиск покриття протягом тривалого часу.
Технологія покриття гель-лаком не багато відрізняється від нанесення звичайним лаком: наносимо безкислотний праймер, основу під лак, два шари кольору і поверх — закріплювач.

Головний плюс–не треба сидіти і чекати, поки він трохи просохне або дути на нігті. Гель-лак повністю висихає в УФ-лампі 2-3 хвилини, у гібридної лампі 30 секунд, після чого можете спокійно займатися домашніми клопотами. Не переживайте за стійкість манікюру — все буде відмінно! Гель-лак легко знімається за допомогою спеціальної рідини. Процедура займає 3 – 12 хвилин.

На даний момент величезна чисельність виробників гель-лаків у ціновому діапазоні. Колірна гамма обмежена тільки вашою фантазією, будь-якій модниці знайдеться свій улюблений колір. Також ви зможете зробити французький манікюр або будь-який інший дизайн за вашим смаком.