Освещение ландшафтное

освещение ландшафтное дозволяє насолоджуватися виглядом і після настання сутінків. Правильно підібране, воно перетворює простір саду. І, що надзвичайно важливо, збільшує безпеку домочадців. Завдяки декоративному підсвічуванню звичайні дерева можна перетворити на фантастичні фігури, а з дому зробити справжній замок.Поняття «архітектурне освітлення» перш за все, включає в себе архітектурне освітлення будівель. Під архітектурного освітлення будинків мається на увазі художнє підсвічування фасадів, т. к. фасади будівлі є виразниками його архітектурних особливостей.

Архітектурне освітлення може бути виконано світильниками, закріпленими безпосередньо на фасад або світлотехнічним обладнанням, встановленим на опорах освітлення.

Архітектурно-художнє освітлення фасаду зазвичай підкреслює горизонтальні лінії фасадів будівель, наприклад, верхній горизонт або лінію, яка відокремлює цоколь будівлі від верхніх поверхів. Архітектурні елементи будівлі, такі як колони, портики, барельєфи, наличники вікон і пр. виділяються вертикально спрямованими світловими приладами.