Речные круизы из Москвы

Хочете поєднати відпочинок з екскурсією Не подобається відпочивати на одному місці Любите рідну природу Тоді річкові круїзи з Москви це для Вас! Судноплавні річки Росії чекають своїх мандрівників. У нас найкращі Речные круизы из Москвы.

Від пристані відчалить теплохід…
Річкові круїзи з Москви за рідним російськими просторами! Водна гладь річки, легкий вітерець, російські пейзажі за бортом сучасного комфортабельного теплохода! Компанія «Індивідуальний туризм; запрошує Вас в подорож по рідній країні. Річкові круїзи з Москви 2017 починаються вже з квітня. Річкове подорож тільки для Вас за індивідуальним замовленням: онлайн-бронювання круїзу, вибір теплохода і каюти, організація екскурсійного маршруту. Тривалість круїзів від 2 до 24 днів. Неважливо, скільки часу у Вас в запасі — відпочинок з комфортом чекає на пристані!

На високому березі, на крутому…
Чим примітні річкові круїзи з Москви Вони дають прекрасну можливість познайомитися з природою і пам’ятками Росії. По берегах річок розташувалися старовинні російські міста «Золоте кільце; Росії. Ви побачите Ярославль, найдавніше місто на Волзі, який належить до Світової спадщини ЮНЕСКО. У всій красі постане Кострома, генеральний план якою затвердила Катерина II. Вид злиття двох російських річок Оки і Волги біля Нижнього Новгорода теж не залишить байдужими. Міста Рязань, Твер, Углич нерозривно пов’язані з історією та культурою Росії.
З Москви — на море Теж не проблема. Круїзні маршрути компанії різноманітні. У туристів є прекрасна можливість вибрати будь-яку екскурсію разом з онлайн-замовленням круїзу.