Салфетки для декупажа

У декупажной техніці використовується тільки третій барвистий шар, для імітації розпису.

Мотив серветки, готується наступним чином, його потрібно вирізати по контуру, або вирвати разом з фоном, після чого відокремити 2 нижніх білих шару. У нас салфетки для декупажа.
Серветку приклеювати спеціальним декупажным клеєм-лаком, або ж клеєм ПВА, приклавши до поверхні, промазуючи пензлем поверх мотиву від центру до країв, вирівнюючи серветку і виганяючи зайве повітря.

Тонкий шар серветки просочиться клеєм, тим самим приклеюючись. Після чого, поверхню треба вирівняти за допомогою почергового нанесення акрилового лаку і шліфування дрібнозернистим наждачним папером.

В залежності від задуму, можна зробити подрисовку мотиву, фону, або ж нанести поверх лакованої поверхні двушаговый кракелюр. Творча платформа Crafta — це спосіб продавати і купувати вироби ручної роботи. Ми втілили ідею спільноти, де майстри продають роботи, зроблені своїми руками, а користувачі отримують оригінальну продукцію за прийнятною ціною.

Важливий принцип — продукція з перших рук, без посередників. Це можливість придбати вироби з собівартості і замовити індивідуальний варіант виконання, безпосередньо зв’язавшись з майстром через спеціальну форму.