Замена стекла ipad

СМАРТФОН IPHONE 2G — найперша модель iPhone, яка з’явилася на світ в 2007 р. Саме з цієї моделі Apple почав завойовувати світовий ринок. Найперша модель означає найбільшу простоту, як характеристик телефону, так і технічної начинки. На сьогоднішній день iPhone 2G досить велика рідкість, його виробництво було припинено вже у 2008 р.. Модель 2G поступилася місцем більш сучасним своїм побратимам — айфонам 2, 3 і 4 покоління. У нас замена стекла ipad. Потрібно відзначити, що iPhone 2G вже давно не отримує оновлення програмного забезпечення, з-за чого операційна система — слабка сторона цього телефону. Крихкість, великий вік телефону і застарілі технології — ось причина безлічі звернень в сервіс. Ремонт iPhone 2G аж ніяк не рідкість, якщо ви до цих пір користуєтеся цим смартфоном, швидше за все вам вже доводилося звертатися в сервіс за його ремонтом. Ремонт складної електроніки, такий, як продукція Apple слід довіряти тільки висококласним фахівцям. Саме такий персонал, до того ж доброзичливий і уважний, Ви неодмінно зустрінете в сервісному центрі FruitFix, багато років спеціалізується на продукції Apple.

Якщо улюблений iPhone завередував (що нечасто буває з такою надійною і якісною технікою, як Apple), його слід віднести фахівцям. У сервісному центрі зроблять все можливе, щоб Ваш пристрій знову стало таким же працездатним, як після покупки.

До клієнтів у FruitFix ставляться не просто з великою увагою, але і з любов’ю. Можна отримати консультацію з будь-яких питань обслуговування і зробити замовлення на ремонт iPhone на сайті або за телефоном. Ви можете замовити зворотній дзвінок менеджера. Будьте впевнені: Вам у найкоротший термін подзвонять, і Ваша проблема почне вирішуватися. Ви заощадите час і гроші.